Виготовлення вушних вкладок та індивідуальних беруш (гідроплаги)

ВИГОТОВЛЕННЯ


Для того щоб слуховий апарат не “свистів”, необхідно виготовити за зліпком вуха спеціальний пристрій – індивідуальну вушну вкладку або корпус внутрішньовушного апарату.

Вкладка утримує апарат за вухом, не дає йому впасти і проводить звук у вухо. Вкладки бувають індивідуальними і стандартними. Ми рекомендуємо користуватися виключно індивідуальними вкладками,які враховують всі анатомічні особливості вуха. Такі вкладки і забезпечують якісне звучання слухового апарату і не провокують таке неприємне явище, як “свист” завушного слухового апарату.

Виготовлення вкладки для завушного апарату триває 2 дні.Виготовлення корпусу внутрішньовушного або внутріканального слухового апарату займає 2 дні.

Існує можливість виготовлення виробів в терміновому порядку (за додаткову оплату). В цьому випадку  виготовлення вкладки займає від 2 до 4 годин, виготовлення корпусу внутрішньовушного або внутріканального  слухового апарату – від 4 до 6 годин.

М’які вкладки серії Comfort Biopor

Тверді вкладки серії Fotoplast

Форма

 Індивідуальні вкладки для слухових апаратів з матеріалу Biopor та Fotoplast  бувають таких форм:

 

               

 Канальна з п’яткою               Скелетна                                Конха

         
       Канальна                           Півконха

Колір

  безбарвний прозорий
  рожевий прозорий

 Поверхня

     Глянцева                              Матова

           

Вкладки з мікротрубкою                    Ric-вкладка

Life-style                                                                                Life-style
вкладка                                                                                  вкладка Active

                                                     

Водозахисні беруші (м’які)

При відвідуванні басейну або пляжу професіонали і любителі, які займаються активними видами водного спорту,піддаються ризику попадання води в вухо і як наслідок можуть виникнути різні захворювання органів слуху.Щоб запобігти цьому рекомендуємо використовувати індивідуальні водозахисні беруші (гідроплаги).

Також використання гідроплагів показано для дітей,вушні канали котрих ще до конця не сформовані, що може привести до частого попадання води в середину вуха. Ми рекомендуємо користуватися  водозахисними берушами (гідроплагами) людям,котрі дбають про своє здоров’я та гігієну.

          

 

        

 

© Львів Слух | Львів, Перфецького 2а