Послуги

РЕМОНТ


Слуховий апарат – високотехнологічний і коштовний електронний прилад, який потребує правильного обслуговування і обережного догляду. Якщо з будь якої причини він перестав працювати чи працює не так як раніше, ви можете звернутись в нашу службу сервісу для вияснення причини збою і її усунення.

Протягом всього часу користування слуховим апаратом, від самого придбання, наші спеціалісти проводять регулярне сервісне обслуговування.

Дагностика, ремонт і налаштування слухових апаратів – послуги, які надає, “Львів Слух” в рамках гарантійного і післягарантійного сервісного обслуговування клієнтів.

Не намагайтесь проводити ремонт слухового апарату самостійно!

Слуховий апарат це складний електронний пристрій, який вимагає особливого догляду і обережного поводження. Неправильна експлуатація апарату, механічні пошкодження, недотримання правил прописаних в інструкції із застосування можуть привести до виникнення несправностей. Обслуговування слухових апаратів – важливий процес, від нього залежить якість і термін їхньої подальшої роботи. Співробітники сервісного відділу підприємства «Львів Слух» надають послуги з виявлення та усунення несправностей в роботі апаратів.

Виробники слухових апаратів в інструкціях на пристрої, як правило, вказують, що прилади прослужать близько 5-7 років. Однак правильний та належний догляд, дотримання правил єксплуатації, дбайливе поводження часто подовжують термін експлуатації майже вдвічі. Недбалість і халатне ставлення може призвести до зворотного результату.

У разі поломки і необхідності ремонту слухового апарату необхідно пам’ятати, що:
Категорично не рекомендується здійснювати усунення несправностей самостійно, розкривати і розбирати апарат.

При покупці слухового апарату в нашому центрі, ми обов’язково надаємо своїм клієнтам гарантію на придбані слухові апарати.

Ремонт слухових апаратів будь-якої складності ви можете зробити, звернувшись в центр слуху «Львів Слух». Ми здійснюємо ремонт слухових апаратів провідних виробників світу. Наші фахівці мають відповідну кваліфікацію та досвід з усунення недоліків в роботі апаратів. Ви будете задоволені нашою роботою.

Ми ремонтуємо будь-які види слухових апаратів!

© Львів Слух | Львів, Перфецького 2а