Про нас

ІНФОРМАЦІЯ


Історія розвитку слухового центру, “Львів Слух” веде свій початок з відкриття кабінету “Слухової допомоги” в приміщенні Дорожної поліклініки м. Львова в кінці 1996 року. Тоді зародилась ідея створення спеціалізованого центру, в якому будь яка людина могла б отримати в повному обсязі послуги, зв’язані з діагностикою порушень слуху і їх наступною корекцією. Основним завданням стала організація комплексного надання послуг – від проведення аудіологічного обстеження, підбору і налаштування слухових апаратів до вибору аксесуарів для повної соціальної адаптації пацієнта.

Слух не розкіш,а засіб спілкування. Давайте допоможемо вам разом.Нумо з нами у світ звуків!

З часом ми зрозуміли що нам пора розширюватись і вдосконалюватись. Створили лабораторію де на місці можна виготовляти індивідуальні вкладки і корпуси до внутрішньо вушних слухових апаратів, а також провести кваліфікований і якісний ремонт всіх типів слухових апаратів.

З вересня 2016 Року ми працюємо в новому офісі за новою адресою.

Основна мета центру – професійне сучасне слухопротезування слабочуючих з допомогоюоригінальних, зручних і простих в застосуванні слухових апаратів, зіндивідуальним підходом до кожного пацієнта.

Наші співробітники – досвідчені фахівці.

Ми запропонуєм вам індивідуальну консультацію з слухопротезування, проведем кваліфіковане сурдологічне обстеження, з урахуванням даних якого виготовимо і налаштуєм слуховий апарат персонально для вас.

Звернувшись за допомогою до професіоналів, ви позбавите себе багатьох проблем зв’язаних з порушенням слуху.

Перебуваючи на ринку так довго ми знаєм все про слухові апарати.
Слуховий центр “Львів Слух” пропонує вам якісно нове вирішення вашої проблеми.
Слуховий центр “Львів Слух” – це високоякісні і комплексні сурдологічні послуги.

Ми пропонуєм вам:

  • консультацію і обстеження лікарем-сурдологом;
  • сучасну комп’ютерну діагностику слуху;
  • підбір і продаж слухових апаратів відомих світових брендів;
  • індивідуальне налаштування приладу;
  • ремонт і інше сервісне обслуговування.

Перевірте свій слух! І якщо приглухуватість виявлена, застосуйте слуховий апарат, як безальтернативний шлях повернення слуху.

© Львів Слух | Львів, Перфецького 2а