Послуги

ДОГЛЯД ЗА СЛУХОВИМ АПАРАТОМ


При правильному і регулярному догляді за слуховим апаратом він прослужить Вам набагато довше.

Чистка

Чистіть слуховий апарат щодня – протріть його зовні м’якою тканиною, серветкою або спеціальною щіточкою для слухового апарата. Не використовуйте спирт або інші хімічні очищувачі: вони пошкоджують внутрішні компоненти апарату і електросхеми.

Регулярно використовуйте осушувач, щоб волога не проникла всередину слухового апарату і не пошкодила внутрішні компоненти.

За допомогою петельки або щіточки видаліть сірку і частинки бруду. Ніколи не користуйтеся гострим кінцем шпильки або іншим гострим предметом для видалення сірки з слухових апаратів.

Замініть вкладиші завушного апарату, якщо вони висохли, потріскалися, стали жорсткими або вицвіли.

Зберігання

Коли Ви не користуєтеся слуховим апаратом, зберігайте його з відкритою кришкою відсіку елемента живлення в сухому прохолодному місці. Захищайте слуховий апарат від перегріву (не направляйте на нього повітря з фена, не кладіть на приладову панель або в бардачок автомобіля).

Догляд

Не допускайте попадання вологи на слуховий апарат. Знімайте слуховий апарат, коли плаваєте, приймаєте душ, займаєтеся спортом і т.д.

Не користуйтесь лаком для волосся під час носіння слухового апарату.

Регулярно відвідуйте фахівця сурдолога  для перевірки та обслуговування слухового апарату. Намагайтеся уникати падіння  апарату і його ударів.

Елементи живлення

Зберігайте елементи живлення в сухому безпечному місці, недоступному для дітей і домашніх тварин. Якщо елемент живлення розрядився, відразу ж замініть його.

Утилізуйте використані елементи живлення належним чином.

© Львів Слух | Львів, Перфецького 2а